*

Řada Experience

Experience představuje naši experimentální řadu, která se zrodila z výzkumu a spolupráce s mnoha našimi firemními hráči.

Tato řada nám skýtá příležitost nejlépe reagovat na muzikantské pátrání po zvuku a charakteru.

Dokážeme tak briskně reagovat na rychlé tempo, kterým se hudební průmysl stále rozvíjí. Činely řady Experience se vyrábějí v limitovaném množství a jsou k dispozici jako:

Real China: Činel v čínském stylu s neobvyklým okrajem zahnutým dolu a standardně tvarovaným pupíkem. Tyto činely jsou k dispozici z litého bronzu B20 a rovněž z válcovaného bronzu. Nejprve zmíněný typ má ostrý atak s měkkým a bohatým zvukem. Druhý zmíněný model prochází stejným tepelným zpracováním používaným u Tiger Series. Tento činel je rozpoznatelný svým tříštivým, agresivním zvukem.

Samba splash: Malý činel s okrajem zahnutým vzhůru. Tento splash byl vytvořen s pomocí perkusisty Louise Aguda. Je to efektový činel ideální pro latinskou hudbu.

Piatti a Mano: Činely určené ke hraní rukou byly vyvinuty za pomoci Marca Fadda. Jsou to velmi tenké crashe, na které lze hrát buď rukou, nebo houslovým smyčcem.

Collector ride: Tyto činely představují vrchol v jazzových ridech. Jsou tenké s velmi hlubokým zabarvením zachycující zvuk jazzových činelů éry čtyřicátých a padesátých let dvacátého století. Collector ridy jsou k dispozici od 20“ do 22“ buď s přirozeným povrchem anebo s povrchovou úpravou činelů Class s možností přidání nýtků.

Bellcrash: Vývoj z Bionic ridu a Class crashe přinesl Bell Crash jako famózní doplněk řady Experience v roce 2009. Kombinace hrubého pupíku ridu Bionic s lehkým tělem crashe vyústila v nástroj, který je skutečně jedinečný a žádný jiný výrobce nemá možnost takového „křížence“ zhotovit vzhledem k procesu rotocasting®. Jako crash je explozivní a ryze čistý, jako ride má silnou projekci kvůli pronikavým a čirým tónům pupíku činelu.

Experience samba splash

10", 12", 13", 14"

Experience samba splash

Experience real china B8

18", 20" 

Experience real china B8

Experience real china - litý bronz

14", 15", 16", 18", 20"

Experience real china - litý bronz

Experience hand cymbals

14", 16", 18", 20"

Experience hand cymbals

Experience flat ride

18", 20"

Experience flat ride

Experience collector ride class/natural

20", 21", 22"

Experience collector ride class/natural

Experience bell crash

17", 18", 19", 20"

Experience bell crash

Experience blast crash

15", 16", 17", 18", 19", 20"

Experience blast crash

Experience blast hihat

15", 16"

Experience blast hihat