*

Symfonické nástroje


Pochodové cinely rady M8

Vyrábejí se z válcované mosazi, ale jelikož se jim dostává stejné péce a pozornosti jako nástrojum profesionálních rad, zarucují vysokou úroven a soucasne jsou k mání za cenu nástroju pro zacátecníky. Dodávají se s koženými poutky ve velikostech 13“ a 14“.

 13", 14"

Pochodové cinely rady M8

Lehké pochodové cinely z bronzu

Lehké bronzové pochodové cinely jsou lehké nástroje nabízející mohutný zvuk. Vyrábejí se ze slitiny B12 a každý pár prochází procesem peclivého výberu, takže výsledkem je dokonalý zvukový soulad. Jsou vhodné obzvlášte pro využití v mládežnických orchestrech a kapelách. Jsou ve velikostech 13“ a 14“.

 13", 14"

Lehké pochodové cinely z bronzu

Profesionální pochodové cinely

Jsou vyrobeny ze stejné bronzové slitiny B20 stejne jako symfonické cinely, ale konecná úprava se provádí pomocí odlišného tepání, a má tudíž jiný typ povrchu. Tyto cinely se používají hlavne v pochodových seskupeních a nabízejí precizní atak i neocekávanou barvu v nejvyšší kvalite. Pochodové cinely jsou k dispozici ve strední a težké váhové kategorii a rozmerech 13" - 18“

 13", 14", 15", 16", 17", 18"

Profesionální pochodové cinely

Symfonické cinely

Naše nástroje jsou známé mezi nárocnými profesionálními hráci v orchestrech po celém svete. Každý jednotlivý pár je peclive vybírán podle váhy a akustických vlastností tak, aby dokonale ladil. Od hlubokého sycení až po hlasitý tresk tyto cinely nabízejí brilantnost ve zvuku a citlivosti. Každá velikost je k dispozici ve trech váhových kategoriích: francouzské (lehké), vídenské (strední) a nemecké (težké). V této plné škále velikostí od 14“ až po 21“ nemužete naprosto nic postrádat.

 14", 15", 16", 17", 18", 19", 20", 21"

Symfonické cinely