Rosťa Šima

Narozen 4.5.1992 v Havl.Brodě


http://bandzone.cz/fan/myspikBicí se do mého života vtěsnily už v roce 2005, kdy mi bylo zhruba 13 let. Vše začalo spíše na zkoušku. Nikdo ovšem neočekával, že to bude mít takové dlouhé trvání a bicí mě budou provázet až do současnosti. Zkušenosti mi dodnes předává můj dlouhodobý kamarád a kolega Karel Kříž, který také reprezentuje značku UFIP. Jsem tedy spíše samouk, ovšem inspirace k rozličnému prolínání rytmů mi nechybí. Mým velkým koníčkem vedle bicích je právě skládání písniček, kterému se věnuji zhruba od roku 2004.
 Prošel jsem kapelami jako např. Johny Dee, Entity Lyric a momentálně působím v kapele COCA CORE COMPANY, která staví na bázi melodických zpěvů, brutálně podladěných kytarách a energických vystoupeních. 

Bubnování je pro mě odreagování. Do každého úderu dávám kus sebe.

Moje oblíbené hudeb. styly jsou modern/hardcore,melodic/hardcore, pop/punk/hardcore, metalcore, post-hardcore…Oblíbené kapely – Your Demise, The Ghost Inside, Hand Of Mercy, Chunk! No, Captain Chunk, Parkway Drive, I Killed The Prom Queen, Stick To Your Guns,Till We Drop Architects, Deez Nuts, Abhorrence (SK), SKYWALKER (CZ)……DRUMS : Mapex M-Birch (BD: 22“, TOMS: 12“,14“, Snare: 14x5,5“)


CYMBALS : UFIP TIGER – hi-hat 13“,
 crash 16“
 crash, 18“ crash,
 UFIP BIONIC – crash 21“, WUHAN – china 14“
 LP – Ice Bell 8“HARDWARE : Tama, Mapex, Double pedal – YAMAHA9500D
COCA CORE COMPANY :
http://bandzone.cz/cocacorecompany

http://www.facebook.com/pages/Coca-Core-Company/154286237925683?ref=hlhttp://www.youtube.com/watch?v=Qth35fG4t5o